Romans na dwie noce (2014)

Romans na dwie noce 2018-11-30 17:12:16

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Romans na dwie noce" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Two Night Stand

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 26 min.

Data premiery

  • 2014-09-26

Data premiery DVD

  • 2014-09-26

Studio

  • E One Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zarys fabuły

Rok po porzuceniu studiów Megan (Analeigh Tipton) nie może znaleźć swojego miejsca życiu. Zdesperowana dziewczyna poznaje przez internet uroczego Aleca (Miles Teller), któremu oferuje spotkanie. Po nocy spędzonej razem para odkrywa, że z powodu śnieżycy cały Manhattan okryty jest śniegiem i lodem. Uwięzieni w budynku Megan i Alec, mogą liczyć tylko na siebie.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film romans na dwie noce online. Reżyserem filmu jest Max Nichols. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 26 min. Premiera miała miejsce w piątek 26 wrzesień 2014. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Romans na dwie noce" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Romans na dwie noce" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.