Romans na godziny (2014)

Romans na godziny 2018-12-04 22:07:33

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Romans na godziny" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • 5 to 7

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Data premiery

  • 2015-02-12

Data premiery DVD

  • 2015-02-12

Box office

  • $117,066

Studio

  • IFC Films

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Nowy Jork. Początkujący pisarz Brian Bloom (Anton Yelchin) pewnego dnia spotyka na ulicy 33-letnią Francuzkę Arielle Pierpoint (Bérénice Marlohe). Krótka rozmowa, w którą wdają się na papierosie, aż prosi się o kontynuację. Para umawia się na wspólne zwiedzanie Muzeum Guggenheima. Podczas spotkania Arielle zdradza Brianowi, że jest żoną francuskiego dyplomaty (Lambert Wilson), w związku z tym może spotykać się z nim wyłącznie na dwie godziny dziennie. Między 5 a 7 po południu. Początkowy flirt przeradza się w gorącą namiętność.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film romans na godziny online. Reżyserem filmu jest Victor Levin. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia rom.. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Premiera miała miejsce w czwartek 12 luty 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Romans na godziny" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Romans na godziny" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.