Roughly Speaking (1945)

Roughly Speaking 2019-03-14 22:14:54

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Roughly Speaking" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 57 min.

Data premiery

  • 1946-06-17

Data premiery DVD

  • 1946-06-17

Studio

  • Warner Bros.

Zobacz również

Zarys fabuły

Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych ubiegłego stulecia, w czasie, gdy światem rządzili mężczyźni. Louise Randall postanawia w tym zdominowanym przez mężczyzn świecie odnieść sukces. Zapisuje się do szkoły biznesu, jednak jej plany ulegają zmianie, gdy poznaje przystojnego Rodneya Crane. Mimo że Rodney nie zgadza się z poglądami Louise, która twierdzi, że kobiety powinny mieć większą rolę w społeczności, pobierają się i mają czwórkę dzieci. Jednak ich różnice poglądów doprowadzają do rozwodu. Po pewnym czasie Louise poznaje ekscentrycznego Harolda Piersona. Czy przy nim znajdzie szczęście?

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film roughly speaking online. Reżyserem filmu jest Michael Curtiz. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 57 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 17 czerwiec 1946. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Roughly Speaking" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Roughly Speaking" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.