Salto (2004)

Salto 2019-10-05 14:26:13

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Salto" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Somersault

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 46 min.

Data premiery

  • 2004-09-16

Data premiery DVD

  • 2004-09-16

Studio

  • Magnolia Pictures

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zobacz również

Zarys fabuły

"Salto" to dramat o przyspieszonym dojrzewaniu młodej dziewczyny. Szesnastoletnia Heidi, przyłapana w niedwuznacznej sytuacji z partnerem matki, ucieka z domu. Wyjeżdża do odludnego kurortu w górach, licząc bezskutecznie na pomoc kogoś znajomego. Kiedy okazuje się, że może liczyć tylko na siebie, zagłusza strach i poczucie osamotnienia wplątując się w liczne przypadkowe romanse. Z czasem udaje jej się zyskać odrobinę stabilizacji dzięki pewnej sympatycznej wdowie, która zostaje jej przyjaciółką. Heidi poznaje także młodego pomocnika farmera Joe. Chłopak różni się całkowicie od mężczyzn, których znała dotychczas.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film salto online. Reżyserem filmu jest Cate Shortland. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 46 min. Premiera miała miejsce w czwartek 16 wrzesień 2004. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Salto" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Salto" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.