Ścigana (2011)

Ścigana 2018-12-15 13:13:05

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Ścigana" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Haywire

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 2012-01-20

Data premiery DVD

  • 2012-01-20

Box office

  • $18,934,858

Studio

  • Relativity Media

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Mallory Kane (Gina Carano) jest piękną, tajną agentką CIA, przyjmującą jedynie zlecenia najwyższej wagi, ekstremalnie tajne i trudne, na które władze nie mogą zezwolić i o których przywódcy państw nie powinni wiedzieć. Po udanej misji uwolnienia zakładników z Barcelony, Mallory dostaje kolejne zadanie w Dublinie. Gdy operacja nie przebiega po jej myśli, dowiaduje się, że została przechytrzona i musi użyć wszystkich swoich umiejętności, sztuczek i możliwości ucieczki, by nie zostać schwytaną w międzynarodowym polowaniu. Wraca do Stanów Zjednoczonych by ochronić swoją rodzinę i zemścić się na tych, którzy ją zdradzili...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ścigana online. Reżyserem filmu jest Steven Soderbergh. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 20 styczeń 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ścigana" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ścigana" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.