Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie (2017)

Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie 2018-11-30 15:50:23

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Scooby-Doo! Shaggy's Showdown

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 20 min.

Data premiery

  • 2017-02-14

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Witaj na ranczo szalonych kowbojów! Przypnij ostrogi i przygotuj się na szaloną jazdę ze Scooby-Doo i resztą paczki. Czy Brygadzie Detektywów uda się poskromić ducha wyjętego spod prawa złoczyńcy Jacka Gogusia i ocalić ranczo? Przekonaj się o tym, oglądając nowy, przezabawny film pełnometrażowy o przygodach Scooby-Doo na Dzikim Zachodzie!

Kiedy gang Scooby odwiedza nagi ranczo, odkrywają, że to i pobliskie miasto zostały nawiedzone przez upiornego kowboja, Dapper Jack, który strzela prawdziwy ogień z jego żelaza ognia. Tajemnica pogłębia się dopiero wtedy, gdy odkryje się, że duch jest również dawno utraconym krewnym Shaggy'ego Rogersa.

Recenzja

Bycie wielkim fanem dobroci "Scooby Doo" wie, jak długo, każdy nowy program, specjalny lub film będzie oglądany z wielkim oczekiwaniem. Podczas gdy "Scooby Doo Gdzie jesteś" jest nadal klejnotem korony franczyzy, zdecydowana większość filmów "Scooby Doo" mają ogromną ilość do lubienia i są warte obejrzenia przynajmniej raz. Z animowanych outings, tylko jeden, aby nie zrobić wiele dla mnie jest "Monster of Mexico", podczas gdy trzy Scooby, Shaggy i Scrappy filmy z późnych lat 80-tych dostał lepszą niż renomę, ale mieszane reakcji osobistej. Muzyka Wampiru" była nierównomierna i jest również mniejszym wysiłkiem "Scooby", ale była wystarczająco zabawna i ciekawa na swój własny sposób. Jeśli chodzi o filmy "Scooby Doo", "Shaggy's Showdown" znajduje się w pierwszej połowie i jest jednym z najlepszych z późniejszych post-sander/Schwartz wycieczek.Nie jeden z najlepszych filmów "Scooby Doo", takich jak "Zombie Island", "Witch's Ghost", "Big Top", "Goblin King" (zdaję sobie sprawę, że nie będzie to popularna opinia) i "Maska Błękitnego Sokoła" (bardzo podobały się też "Frankencreepy", "Abracadabra Doo", "Camp Scare" i "Stage Fright", mimo że ostatnie miały przesycone i zawiłe zakończenie), lecz bardzo blisko.Shaggy's Showdown" nie jest całkiem doskonały, nie wszystkie postaci i każda część historii jest konieczna, siostry zgodziły się, że są trochę bezcelowe, a producenci/wykonawcy wydawało się tylko tam, aby film wyśmiewać ich i dawać dowcipy z branży filmowej (co w rzeczywistości zostało sprytnie zrobione, dowcipne i zabawne, jeśli odwracają uwagę od tajemnicy). Nie mogło być więcej slapstick / akcja, aby dać więcej kopniaka historii. Tak jak "Kiss: Rock and Roll Mystery", animacja jest świetna, jedne z najbardziej pomysłowych i funkowych filmów z serii "Scooby Doo". Wszystko jest pięknie narysowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, z bogatą, nastrojową kolorystyką i dużą dbałością oraz czasem, który wyraźnie wpłynął na sposób narysowania i ruchu postaci. Muzyka jest zarówno dynamiczna jak i groovy, z dużą ilością....

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film scooby-doo! na dzikim zachodzie online. Reżyserem filmu jest Matt Peters. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 20 min. Premiera miała miejsce w wtorek 14 luty 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Scooby-Doo! Na Dzikim Zachodzie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.