Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie (2019)

Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie 2019-10-20 14:14:01

Źródło: filmweb.pl

Film "Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 9 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Tym razem Scooby-Doo i Brygada Detektywów wygrywają wakacje "all inclusive” i wyruszają w podróż życia do tropikalnego raju. Ich celem okazuje się jednak wyspa zombie. Zaraz po przybyciu zdają sobie sprawę, że miejsce wygląda dziwnie znajomo i przypomina wyspę, na której byli parę lat temu, gdzie rozwiązywali tajemnicę nieumarłych… Brygada szybko orientuje się, że ich podróż do raju ma swoją cenę. Zombie wynurzają się ponownie i atakują ich hotel. Czy Scooby-Doo i Brygada Detektywów w końcu rozwiążą tajemnicę wyspy zombie?

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film scooby-doo! powrót na wyspę zombie online. Reżyserem filmu jest Cecilia Aranovich. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Cały film trwa około 1 godz. 9 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Scooby-Doo! Powrót na wyspę zombie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.