Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha (2018)

Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha 2018-11-30 16:12:12

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 17 min.

Data premiery

  • 2018-09-11

Zarys fabuły

Gotuj się na nową ekscytującą przygodę ze Scooby-Doo! Tym razem Brygada Detektywa dołącza do drużyny superkucharza i gospodarza telewizyjnego show Bobby’egop Flaya. Wspólnie w otoczeniu najsmaczniejszych przekąsek będą się starali rozwiązać zagadkę czerwonego ducha.

Twoje ulubione młodzieżowe sanie wyruszają na niezapomnianą przygodę do Nowej Anglii, gdzie badają nawiedzanie zabytkowej kolonialnej karczmy, która została przekształcona w nowoczesny, kulinarny kurort.

Recenzja

Tak więc Warner Bros. miał zespół Scooby-Doo z takimi jak Kiss i WWE. Teraz przychodzi najdziwniejszy zespół jeszcze: szefowie kuchni telewizyjnych gwiazd. Tak, to ma sens w tym, że Scooby i Shaggy kochają jedzenie, ale wątpię, że większość dzieci będzie znała nazwy Bobby Flay i Giada de Laurentiis. I być może jestem trochę hojny w rankingu, ale ostatecznie Scooby-Doo! i Gourmet Ghost bawił więcej niż nie. Czasami ekspozycja może być raczej powolna. Wiele dziwacznych chwil z obsadą pomocniczą nie ląduje. Flay i Laurentiis nie są najlepszymi aktorami głosowymi. Również Scooby i Shaggy's poszukiwanie jedzenia jest trochę egoistyczne.jednak film jest również często dość zabawne i sprytny. Choć szefowie kuchni celebrytów nie mają największych dostaw, nie sabotażują swoich żartów i mają całkiem dobrych. Większość wad występuje w dwóch pierwszych aktach. Trzeci akt naprawdę płynie, ponieważ wszystkie backstory i postacie zostały ustawione. Podobnie jak większość ostatnich filmów Scooby made-for-video, animacja wygląda naprawdę ładnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nie jest to duży budżet, z to jasne kolory i czyste, grube linie pracy. Kredyty inauguracyjne również nie są w połowie złe, pokazując upływ czasu domu kolonialnego, w miarę jak przechodzi przez lata. Są też inne, które można dostać dla swoich dzieci jako pierwsze. Ale jeśli jesteś wielkim fanem Scooby w ogóle, to ten film będzie prawdopodobnie nadal warty Twojego czasu.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film scooby-doo! spotyka ducha łasucha online. Reżyserem filmu jest Doug Murphy. Cały film trwa około 1 godz. 17 min. Premiera miała miejsce w wtorek 11 wrzesień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Scooby-Doo! spotyka ducha łasucha" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.