Siedem narzeczonych dla siedmiu braci (1954)

Siedem narzeczonych dla siedmiu braci 2019-03-16 00:32:46

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Siedem narzeczonych dla siedmiu braci" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Seven Brides for Seven Brothers

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 43 min.

Data premiery

  • 1954-08-06

Data premiery DVD

  • 1954-08-06

Studio

  • MGM Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • G

Zobacz również

Zarys fabuły

Pewnego dnia siedmiu drwali postanawia znaleźć dla siebie żony. Nieokrzesani mężczyźni nie mogą poradzić sobie z tradycyjnymi oświadczynami, dlatego decydują się porwać z pobliskiego miasteczka upatrzone wcześniej kandydatki. Niespodziewanie z pomocą kawalerom przychodzi zimowa aura...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film siedem narzeczonych dla siedmiu braci online. Reżyserem filmu jest Stanley Donen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 43 min. Premiera miała miejsce w piątek 06 sierpień 1954. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Siedem narzeczonych dla siedmiu braci" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Siedem narzeczonych dla siedmiu braci" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.