Skanerzy (1981)

Skanerzy 2019-03-14 22:20:32

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Skanerzy" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Scanners

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 43 min.

Data premiery

  • 1981-01-14

Data premiery DVD

  • 1981-01-14

Studio

  • Sony Pictures Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Żyjący w samotności i bez dachu nad głową Cameron Vale (Stephen Lack) zostaje zabrany przez tajnych agentów. Pod opieką doktora Paula Rutha (Patrick McGoohan) dowiaduje się, że jest jednym ze "skanerów" - rzadką odmianą mutantów posiadającą moce metapsychiczne. Cameron zostaje poddany intensywnym treningom, by przeniknąć do podziemia skanerów stworzonego przez maniakalnego Darryla Revoka (Michael Ironside).

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film skanerzy online. Reżyserem filmu jest David Cronenberg. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 43 min. Premiera miała miejsce w środa 14 styczeń 1981. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Skanerzy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Skanerzy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.