Smętarz dla zwierzaków (2019)

Smętarz dla zwierzaków 2019-03-26 16:16:49

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Smętarz dla zwierzaków" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Pet Sematary

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 41 min.

Data premiery

  • 2019-04-05

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Czasem lepiej pozwolić umarłym pozostać martwymi... Thriller na podstawie bestsellerowej powieści mistrza grozy Stephena Kinga.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film smętarz dla zwierzaków online. Reżyserem filmu jest Dennis Widmyer. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 41 min. Premiera miała miejsce w piątek 05 kwiecień 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Smętarz dla zwierzaków" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Smętarz dla zwierzaków" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.