Śmierć na Nilu (1978)

Śmierć na Nilu 2019-03-16 00:49:56

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Śmierć na Nilu" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbogo Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Death on the Nile

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 20 min.

Data premiery

  • 1978-09-29

Data premiery DVD

  • 1978-09-29

Studio

  • EMI Films Ltd.

Kategoria wiekowa

  • PG

Zobacz również

Zarys fabuły

Młoda Amerykanka Linnet Ridgeway, spadkobierczyni fortuny, zostaje zamordowana w czasie podróży poślubnej po Nilu. Podejrzenie pada na kilka osób znajdujących się na pokładzie luksusowego parostatku. Sprawa jest jednak niezmiernie trudna, gdyż każdy z zaproszonych przez małżonków gości mógł być sprawcą zabójstwa - wszyscy byli przeciwni małżeństwu. Rozwiązania zagadki podejmuje się prywatny detektyw Hercules Poirot (Peter Ustinov), któremu pomaga pułkownik Rice. Tymczasem dochodzi do kolejnych morderstw.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film śmierć na nilu online. Reżyserem filmu jest John Guillermin. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 20 min. Premiera miała miejsce w piątek 29 wrzesień 1978. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Śmierć na Nilu" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Śmierć na Nilu" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.