Śmiertelny grzech (1995)

Śmiertelny grzech 2019-03-16 01:10:33

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Śmiertelny grzech" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Deadly Sins

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 1995-10-17

Data premiery DVD

  • 1995-10-17

Studio

  • Libra Home Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Jack Gales (David Keith) przybywa na wyspę by pozyskać informacje o dziewczynie, która uczęszczała do tamtejszej szkoły katolickiej. Jej ciało zostało niedawno znalezione, a okoliczności śmierci pozostają nieznane. Podczas śledztwa odkrywa, że uczniowie tej szkoły regularnie znikają od 5 lat - od czasu gdy wyspę opuściła siostra Bernadetta. Gales wraz z sekretarką matki przełożonej próbują rozwikłać tajemnicę. Nie jest to jednak proste, bo zdaje się, że zarówno uczniowie jak i ich przełożeni mają jakieś głęboko ukrywane sekrety.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film śmiertelny grzech online. Reżyserem filmu jest Michael Robison. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w wtorek 17 październik 1995. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Śmiertelny grzech" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Śmiertelny grzech" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.