Smok: historia Bruce'a Lee (1993)

Smok: historia Bruce'a Lee 2018-11-30 23:17:21

Źródło: filmweb.pl

Film "Smok: historia Bruce'a Lee" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Dragon: The Bruce Lee Story

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz.

Zobacz również

Zarys fabuły

Od zera do bohatera tak można podsumować życie człowieka, który pomimo krótkiego niestety żywota i skromnej przecież filmografii do dziś rozpala umysły ludzi na całym świecie, a w swym rodzinnym Hong Kongu doczekał się nawet pomnika. Film "Smok: historia Bruce'a Lee" przedstawia dzieje najsławniejszego mistrza wschodnich sztuk walki od urodzenia do śmierci. Obserwujemy młodego Lee, który zmuszony jest uciekać z rodzinnego kraju do Ameryki, która jawi się jemu i wielu innym jako prawdziwy raj na ziemi. Rzeczywistość weryfikuje jednak marzenia tak stało się również w tym przypadku: nie osiągnąwszy upragnionego szczytu sławy Bruce powraca w końcu do ojczystego Hongkongu, gdzie zdobywa zasłużone uznanie i zostaje okrzyknięty narodowym bohaterem.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film smok: historia bruce'a lee online. Reżyserem filmu jest Rob Cohen. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 2 godz. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Smok: historia Bruce'a Lee" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Smok: historia Bruce'a Lee" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.