Śniadanie na Plutonie (2005)

Śniadanie na Plutonie 2019-03-21 14:17:32

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Śniadanie na Plutonie" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Breakfast on Pluto

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 9 min.

Data premiery

  • 2006-01-06

Data premiery DVD

  • 2006-01-06

Box office

  • $751,360

Studio

  • Sony Pictures Classics

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Lata 70. Patrick Braden (Cillian Murphy) jest sympatycznym transseksualistą, który został porzucony przez matkę. Patrick od bardzo wczesnego wieku zdawał sobie sprawę, że urodził się w niewłaściwym ciele. Bohater codziennie musi znosić uwagi dość nieprzychylnego społeczeństwa, jednak dzięki sprytowi i urokowi osobistemu potrafi sobie poradzić w tych niesprzyjających warunkach. Kierując się pragnieniem odnalezienia matki, Patrick przeprowadza się do Londynu.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film śniadanie na plutonie online. Reżyserem filmu jest Neil Jordan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 2 godz. 9 min. Premiera miała miejsce w piątek 06 styczeń 2006. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Śniadanie na Plutonie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Śniadanie na Plutonie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.