Sonic the Hedgehog (2019)

Sonic the Hedgehog 2019-03-05 22:19:52

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Sonic the Hedgehog" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Data premiery

  • 2019-11-08

Studio

  • Paramount Pictures

Zarys fabuły

"Sonic Jeż" to film oparty na serii gier wideo o tym samym tytule. Gra ukazała się w 1991 roku na konsole Sega Mega Drive. W grze musieliśmy ratować zwierzęta przed Doktorem Robotnikiem, który zamienił je w roboty. Jeż Sonic jest niezwykle szybki i zwinny. Wiemy na razie, że głównym bohaterem będzie tytułowy jeż Sonic, a czarnym charakterem będzie Doktor Eggman (Robotnik), który chce przejąć kontrolę nad całym światem. Film ma trafić już 14 listopada tego roku do kin.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film sonic the hedgehog online. Reżyserem filmu jest Jeff Fowler. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Animacja. Premiera miała miejsce w piątek 08 listopad 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Sonic the Hedgehog" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Sonic the Hedgehog" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.