Strachy na psiaki (2011)

Strachy na psiaki 2018-11-30 14:19:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Strachy na psiaki" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Spooky Buddies

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Data premiery

  • 2011-09-20

Data premiery DVD

  • 2011-09-20

Studio

  • Disney

Kategoria wiekowa

  • G

Zobacz również

Zarys fabuły

Urocze gadające szczeniaki Disneya powracają w zupełnie nowym filmie! Tym razem przeżyją ekscytujące przygody w tajemniczej rezydencji, w której dzieje się coś bardzo dziwnego... Z pomocą nowych przyjaciół – w tym sympatycznego ducha – dzielne psiaki będą musiały stawić czoła nikczemnemu czarnoksiężnikowi Warwickowi i ocalić świat przed jego podłymi uczynkami! „Strachy na psiaki” to przezabawna opowieść o odwadze i przyjaźni, która zaskoczy cię pełną humoru akcją oraz fascynującymi materiałami dodatkowymi.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film strachy na psiaki online. Reżyserem filmu jest Robert Vince. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Familijny. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Premiera miała miejsce w wtorek 20 wrzesień 2011. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Strachy na psiaki" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Strachy na psiaki" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.