Strangerland (2015)

Strangerland 2018-11-30 21:39:02

Źródło: filmweb.pl

Film "Strangerland" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 52 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Australia, małe miasteczko położone na obrzeżach pustyni. Mieszka w nim zwykła rodzina. Spokojni, lubiani przez sąsiadów rodzice i dorastające dzieci. Nastolatkowie, jak zwykle zdąża się w tym wieku, są znudzeni i zbuntowani, jednak nie sprawiają zbytnich kłopotów. Aż do tego dnia kiedy niespodziewanie zaginą na pustyni... Nikt nic nie wie. Rodzice rozpoczynają szaleńcze poszukiwania. Pustynna burza może sprawić, że już nigdy nie zobaczą swoich dzieci...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film strangerland online. Reżyserem filmu jest Kim Farrant. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Thriller. Cały film trwa około 1 godz. 52 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Strangerland" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Strangerland" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.