Submarino (2010)

Submarino 2018-12-02 12:38:02

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Submarino" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 2011-09-01

Data premiery DVD

  • 2011-09-01

Studio

  • Entertainment One

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

W dzieciństwie Nick i jego brat opiekowali się swoim najmłodszym bratem, podczas gdy matka upijała się do nieprzytomności. Dziecko jednak zmarło, a braci dręczyły wyrzuty sumienia. Po tym zdarzeniu poszli w różne, pełne ciężkich przeżyć strony, a ich drogi ponownie połączyły się na pogrzebie matki.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film submarino online. Reżyserem filmu jest Thomas Vinterberg. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w czwartek 01 wrzesień 2011. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Submarino" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Submarino" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.