Suck My Dick (2001)

Suck My Dick 2019-03-16 09:58:44

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Suck My Dick" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 22 min.

Data premiery

  • 2001-11-08

Zobacz również

Zarys fabuły

Dr. Jekyll jest autorem bestsellerowej książki "Suck My Dick", ale ma ogromny problem: główny bohater jego książki, Mr. Hyde, wydostaje się z mógu swego stworzyciela. Koszmar się zaczyna... Z pomocą Jeanny, Hyde przejmuje kontrolę nad życiem doktora. Autor traci włosy, zęby, męstwo i nawet swoją pozycję w świecie literackim. Jego młoda dziewczyna postanawia o opuścić i kiedy błaga swą byłą żone o pomoc, ona tez go zawodzi. Tylko jego córka staje po stronie ojca. Kiedy patrzymy na walkę Jekylla z koszmarem, który staje się realny, zastanawiamy się, czy kiedykolwiek się obudzimy ...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film suck my dick online. Reżyserem filmu jest Oskar Roehler. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 22 min. Premiera miała miejsce w czwartek 08 listopad 2001. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Suck My Dick" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Suck My Dick" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.