Syn ciemności (1991)

Syn ciemności 2019-03-16 00:53:35

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Syn ciemności" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Son of Darkness: To Die for II

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 1991-04-20

Data premiery DVD

  • 1991-04-20

Studio

  • Trimark Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Pewne miasto nachodzi seria brutalnych morderstw. Ludzie trafiają do kostnicy z rozszarpanymi gardłami, rozprutymi żyłami. Sprawcami tej rzeźni są wampiry, które zrobią wszystko by napić się ludzkiej krwi...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film syn ciemności online. Reżyserem filmu jest David Price. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w sobota 20 kwiecień 1991. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Syn ciemności" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Syn ciemności" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.