Szalony akademik (2003)

Szalony akademik 2018-12-13 01:30:26

Źródło: filmweb.pl

Film "Szalony akademik" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • National Lampoon Presents: Dorm Daze

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 36 min.

Zarys fabuły

Komedia pomyłek, której akcja rozgrywa się w koedukacyjnym domu studenckim, tuż przed rozpoczęciem przerwy świątecznej. Jeden z mieszkańców wynajmuje prostytutkę o imieniu Dominique, dzięki której jego nieśmiały brat ma stracić dziewictwo. Wszystko jednak zaczyna się gmatwać, kiedy okazuje się, że w tym samym czasie w akademiku pojawia się studentka z Francji, która niezbyt dobrze włada językiem angielskim, a na imię ma ...Dominique.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film szalony akademik online. Reżyserem filmu jest David Hillenbrand. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dla młodzieży. Cały film trwa około 1 godz. 36 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Szalony akademik" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Szalony akademik" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.