Szkolna jatka (2011)

Szkolna jatka 2018-12-09 09:52:46

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Szkolna jatka" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Detention

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Data premiery

  • 2012-04-13

Data premiery DVD

  • 2012-04-13

Studio

  • IDP Distribution

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Josh Hutcherson, Dane Cook i Spencer Locke biorą udział w "Szkolnej jatce", współczesnym komedio-horrorze, w którym uczniowie Grizzly Lake muszą przetrwać swój ostatni rok liceum. A na ich drodze stoi niejaka Cinderhella (Carrie Wiita) rodem z najkrwawszego horroru, która rzekomo powróciła do żywych i poluje na uczniów. Znajduje się jednak grupa śmiałków, którzy podejmują się walki z czasem, by powstrzymać Cinderhellę i ocalić świat. Oczywiście o ile wcześniej nie przepadną w szkolnej jatce.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film szkolna jatka online. Reżyserem filmu jest Joseph Kahn. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Premiera miała miejsce w piątek 13 kwiecień 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Szkolna jatka" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Szkolna jatka" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.