Szybcy i wściekli 8 (2017)

Szybcy i wściekli 8 2018-11-30 14:43:06

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Szybcy i wściekli 8" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Fate of the Furious

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 16 min.

Data premiery

  • 2017-04-14

Data premiery DVD

  • 2017-04-14

Box office

  • $225,697,400

Studio

  • Universal Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Teraz, gdy Dom i Letty są na ich miesiąc miodowy, a Brian i Mia wycofali się z gry - a reszta załogi została usprawiedliwiona - globtrotting team znalazł pozory normalnego życia. Ale kiedy tajemnicza kobieta uwodzi Dom w świat zbrodni, której nie może on uniknąć i zdradzić najbliższych, będą musieli stawić czoła próbom, które jak nigdy dotąd będą ich testować. Od wybrzeży Kuby i ulic Nowego Jorku po lodowe równiny u wybrzeży arktycznego Morza Barentsa, elitarne siły przecinają cały świat, by powstrzymać anarchistę przed rozpętaniem chaosu na światowej scenie.... i by przywieźć do domu człowieka, który uczynił z nich rodzinę.

Recenzja

Kiedy tajemnicza kobieta uwodzi Doma w świat terroryzmu i zdrady najbliższych, załoga musi stawić czoła próbom, które będą testowane jak nigdy dotąd. Jeśli chodzi o "Fast and the Furious" Franchise to nie mam nic więcej niż szacunek do niej i wiem, że jest na górze i ładnie goofy to wciąż jest to, co chcę, aby to było to, co jest zabawne pop kukurydza Franczyza Franczyza o Cars, Kobiety i z dużą ilością Akcji i za każdym razem dostaję swoje pieniądze i czas warte, ale jeśli chodzi o "Fate of the Furious", to nie byłam w to zbytnio zaangażowana, a to ma związek z przyczepami, które nie były tak dobre, żeby być szczerym, ale teraz, po obejrzeniu filmu muszę powiedzieć, że miałam totalną frajdę oglądając go. Fast & Furious 8 to prawdopodobnie jedyna ósma odsłona z każdego filmu Franczyza, która wciąż pozostaje wierna swoim korzeniom, ale jednocześnie wie, co to jest, kierunek F. Gary Gray jest fantastyczny i wnosi do stołu kilka nowych pomysłów, występy wszystkich są naprawdę dobre, zwłaszcza Dwayne 'The Rock' Johnson i Jason Statham mają razem świetną chemię, a ich występy są zarówno niezwykle złe, jak i zabawne do obejrzenia, i to, że walka z więzieniem była najlepszym momentem w całym filmie. Złoczyńca grany przez Charlize Theron był również straszny i oprócz tego, że rozmawiał o Charlize Theron nie było sposobu, aby nie mogła poradzić sobie z taką rolą, dostaliśmy też kilka nieoczekiwanych przybyszów, które były całkiem dobre i przyczepy lub spoty telewizyjne nie zepsuły się plus tak jak "Furious 7", ten film również w dużej mierze opiera się na Dramie, a kiedy dostarczany jest on w większości przez Vin Diesel, jest on naprawdę wzruszający i uderzył mnie w odpowiednich momentach, czasami szczególnie w zakończenie. Scott Eastwood jako Little Nikt też nie był całkiem dobry i naprawdę zabawny, przypomina mi trochę Paula Walkera, ale moim zdaniem nigdy nie zastąpi Briana. Powód, dla którego Dom robi to, co robi w filmie ma sens i fani hardcore'u serii nie będą moim zdaniem zawiedzeni. Ogółem Losy....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film szybcy i wściekli 8 online. Reżyserem filmu jest F. Gary Gray. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 2 godz. 16 min. Premiera miała miejsce w piątek 14 kwiecień 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Szybcy i wściekli 8" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Szybcy i wściekli 8" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.