Tajemnica Instytutu Atticus (2015)

Tajemnica Instytutu Atticus 2018-12-01 19:04:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Tajemnica Instytutu Atticus" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Atticus Institute

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 32 min.

Data premiery

  • 2015-01-05

Studio

  • Anchor Bay Entertainment

Kategoria wiekowa

  • NOT RATED

Zobacz również

Zarys fabuły

Instytut Atticus został założony przez dr Henry'ego Westa (William Mapother) w celu badania u ludzi aktywności paranormalnych, włączając postrzeganie pozazmysłowe (ESP) oraz psychokinezę. Mimo kilku godnych uwagi przypadków na przestrzeni lat, doktor West i jego współpracownicy nie byli przygotowani na przybycie Judith Winstead (Rya Kihlstedt). Jej zdolności przewyższają każdego przebadanego wcześniej pacjenta i okazuje się, że pochodzą od nieznanego demona. Po niedługim czasie w badania ingeruje rząd Stanów Zjednoczonych i próbuje wykorzystać poznane moce Judith do własnych celów, co powoduje zabójcze w skutkach konsekwencje. Po prawie czterdziestu latach, utajnione wydarzenia w Instytucie Atticus podawane są do publicznej wiadomości.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film tajemnica instytutu atticus online. Reżyserem filmu jest Chris Sparling. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dokumentalizowany. Cały film trwa około 1 godz. 32 min. Premiera miała miejsce w poniedziałek 05 styczeń 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Tajemnica Instytutu Atticus" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Tajemnica Instytutu Atticus" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.