Tamta kobieta (2002)

Tamta kobieta 2019-03-16 01:35:41

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Tamta kobieta" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • L'altra donna

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 40 min.

Data premiery

  • 2002-06-11

Zarys fabuły

Wzięty architekt Simone wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanej żony Fiammetty i pięcioletniego synka Giulio. Sytuacja ulega zmianie, kiedy udziela wywiadu telewizyjnego. Od tej chwili ktoś dręczy jego rodzinę głuchymi telefonami, przysyła czerwone róże, a w końcu tajemniczą kasetę wideo, na której nakręcono sceny wesołej zabawy jakiegoś małżeństwa z chłopcem. Niebawem w pracowni Simona zjawia się tajemnicza kobieta w czerwonej sukni, a nazajutrz czerwony samochód potrąca go, gdy przechodzi przez jezdnię. Przerażona Fiammetta zaczyna podejrzewać, że w przeszłości męża wydarzyło się coś, o czym ona nie wie. Simone gwałtownie zaprzecza, ale ona mu nie wierzy. W trakcie prywatnego dochodzenia kobieta odkrywa przerażającą prawdę.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film tamta kobieta online. Reżyserem filmu jest Anna Negri. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 40 min. Premiera miała miejsce w wtorek 11 czerwiec 2002. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Tamta kobieta" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Tamta kobieta" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.