Taniec ostatniej szansy (2007)

Taniec ostatniej szansy 2018-12-07 03:19:07

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Taniec ostatniej szansy" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray
hbo go Advertisement

Tytuł oryginalny

  • How She Move

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 34 min.

Data premiery

  • 2008-01-25

Data premiery DVD

  • 2008-01-25

Box office

  • $7,008,269

Studio

  • Paramount Vantage

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zarys fabuły

Szesnastoletnia Reya uczyła się w prywatnym liceum. Po tragicznej śmierci siostry jest zmuszona, zacząć naukę w zwykłej publicznej szkole. Na samym początku środowisko nie jest dla niej przyjazne, ale z czasem dziewczyna odkrywa swoje przeznaczenie w grupie cheerleederek. Taniec staje się nieodłącznym elementem jej życia.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film taniec ostatniej szansy online. Reżyserem filmu jest Ian Iqbal Rashid. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 34 min. Premiera miała miejsce w piątek 25 styczeń 2008. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Taniec ostatniej szansy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Taniec ostatniej szansy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.