Taniec smoka (2008)

Taniec smoka 2018-11-30 19:26:03

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Taniec smoka" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Dance of the Dragon

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 51 min.

Data premiery

  • 2008-05-15

Zarys fabuły

Nowoczesna opowieść o miłości, pasji, odwadze i nadziei, z wymagającymi uwagi elementami tańca towarzyskiego oraz wplecionymi w akcję sztukami walki. Cheng (Jason Scott Lee) to były mistrz sztuk walki, jest chłopakiem Emi - mistrzyni tańca towarzyskiego. Gdy z Korei do Singapuru przybywa Tae, aby uczyć się tańca u Emi, między Tae, a Emi zaczyna nawiązywać się bliższa więź. Emi wyczuwa w Tae bratnią duszę i zaczyna rodzić się pomiędzy nimi głębokie uczucie. Jednak Cheng postanawia walczyć o serce ukochanej i wyzywa Tae na pojedynek. Taniec i sztuki walki odgrywają kluczową role w fabule filmu. Taniec towarzyski jest marzeniem Tae, dzięki Emi może on rozwijać jego rzemiosło, jednak musi też zachować twarz i przyjąć wyzwanie rzucone przez Chenga.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film taniec smoka online. Reżyserem filmu jest John Radel. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Cały film trwa około 1 godz. 51 min. Premiera miała miejsce w czwartek 15 maj 2008. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Taniec smoka" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Taniec smoka" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.