Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie (1994)

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie 2018-12-01 08:51:06

Źródło: filmweb.pl

Film "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Return of the Texas Chainsaw Massacre

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 35 min.

Zobacz również

Zarys fabuły

Dwie pary zagubionych nastolatków przyjmują zaproszenie gościnnej rodzinki psychopatów, która szykuje krwawą masakrę. Nie przypuszczają nawet, że wprost z balu maturalnego trafią w pułapkę bez wyjścia. Główne role w tej mrożącej krew w żyłach nowej wersji klasycznego horroru zagrali Renee Zellweger ("Ja, Irena i ja") i Matthew McConaughery ("Ed TV").

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film teksańska masakra piłą mechaniczną: następne pokolenie online. Reżyserem filmu jest Kim Henkel. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 35 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.