Terminator: Mroczne przeznaczenie (2019)

Terminator: Mroczne przeznaczenie 2019-02-11 10:40:06

Źródło: filmweb.pl

Film "Terminator: Mroczne przeznaczenie" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Terminator: Dark Fate

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Zobacz również

Zarys fabuły

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" to kontynuacją filmu "Terminator 2: Dzień sądu" z 1991 roku. Produkcja została ogłoszona w styczniu 2017. Reżyserem jest Tim Miller, a postać terminatora zagra Gabriel Luna, i Arnold Schwarzenegger. "Terminator: Mroczne przeznaczenie" jest szóstą odsłoną cyklu "Terminator". Producentem filmu jest James Cameron, który po 28 latach odzyskał prawa do tego projektu. Film na początku miał wejść w lipcu do kin, ale ostatecznie będzie puszczony 1 listopada 2019 roku.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film terminator: mroczne przeznaczenie online. Reżyserem filmu jest Tim Miller. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Terminator: Mroczne przeznaczenie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.