The Adventures of Sonic the Hedgehog (1993)

The Adventures of Sonic the Hedgehog 2019-03-16 11:38:38

Źródło: filmweb.pl

Serial "The Adventures of Sonic the Hedgehog" uzyskał ocenę 4.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 30 min.

Zarys fabuły

Serial ten powstał na bazie znanej gry komputerowej "Sonic". Opowiada o przygodach Sonica i jego kumpla Milesa "Tails" Prowera. Tytułowy bohater jest szybko-biegającym i niecierpliwym jeżem. Tails jest jego małym, ciekawskim przyjacielem, który ma zawsze wielką chęć na naukę i wyprawy z nim. Doktor Robotnik, zły i szalony naukowiec, ciągle próbuje znaleźć sposób na zniszczenie Sonica, ale nigdy mu to nie wychodzi, gdyż ten jest zawsze od niego lepszy.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial the adventures of sonic the hedgehog online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Animacja. Cały serial trwa około 30 min. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "The Adventures of Sonic the Hedgehog" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "The Adventures of Sonic the Hedgehog" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.