The Baker and the Beauty (2020)

The Baker and the Beauty 2020-05-03 16:52:25

Źródło: filmweb.pl

Serial "The Baker and the Beauty" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Zarys fabuły

Daniel Garcia pracuje w rodzinnej piekarni robiąc to, czego oczekują rodzice i rodzeństwo. Gdy na imprezie spotka Hamilton, międzynarodową supergwiazdę, jego życie gwałtownie się zmienia.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial the baker and the beauty online. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "The Baker and the Beauty" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "The Baker and the Beauty" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.