The Front Runner (2011)

The Front Runner 2019-03-10 14:54:21

Źródło: filmweb.pl

Film "The Front Runner" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Zobacz również

Zarys fabuły

"The Front Runner" to historia przeszkód, którym trener i czołowy biegacz College'u stawiają czoła by wziąć udział w olimpiadzie. Film obrazuje zacieśniające się więzy między sportowcem, a trenerem oraz wielkie poświęcenie, które muszą podjąć by osiągnąć cel.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film the front runner online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Melodramat. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "The Front Runner" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "The Front Runner" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.