The Green Inferno (2013)

The Green Inferno 2019-02-21 22:40:39

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "The Green Inferno" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 43 min.

Data premiery

  • 2015-09-25

Data premiery DVD

  • 2015-09-25

Box office

  • $7,154,957

Studio

  • High Top Releasing

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Grupa studentów wyrusza w  podróż z Nowego Jorku do Amazonii aby ratować zagrożone wymarciem plemię. Kiedy rozbijają się w dżungli, stają się zakładnikami tubylców, których zamierzali chronić.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film the green inferno online. Reżyserem filmu jest Eli Roth. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 43 min. Premiera miała miejsce w piątek 25 wrzesień 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "The Green Inferno" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "The Green Inferno" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.