The Protector (2018)

The Protector 2018-12-14 12:02:07

Źródło: filmweb.pl

Serial "The Protector" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Hakan: Muhafiz

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz.

Zarys fabuły

Serial opowiada o przygodach Hakana, młodego sklepikarza, który znajduje magiczny artefakt łączący go ze starożytną organizacją tajemniczych obrońców Stambułu. Jego życie już nigdy nie będzie takie samo. Jego miastu zagrażają tajemniczy wrogowie, a zadaniem Hakana jest ich powstrzymać. Nie tylko nie jest na to przygotowany, ale wręcz się temu opiera — czy ostatecznie wypełni swoje przeznaczenie jako ostatni obrońca Stambułu?

Lista odcinków

Sezon Odcinek Tytuł
1 1 Odcinek 1
1 2 Odcinek 2
1 3 Odcinek 3
1 4 Odcinek 4
1 5 Odcinek 5
1 6 Odcinek 6
1 7 Odcinek 7
1 8 Odcinek 8
1 9 Odcinek 9
1 10 Odcinek 10

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial the protector online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Fantasy. Cały serial trwa około 1 godz. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "The Protector" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "The Protector" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.