The Walking Dead: Danai Gurira odejdzie w 10 sezonie

The Walking Dead: Danai Gurira odejdzie w 10 sezonie

Kolejną ważną postacią jest planowana odejście The Walking Dead jako Danai Gurira, który gra Michonne, opuści serię AMC w sezonie 10. Gurira jest regularną częścią serii od 3 sezonu. Jej postać odegrała kluczową rolę w pokazie w ciągu ostatnich siedmiu sezonów. Michonne przeszła z kluczowego członka grupy Ricka do matki drugiego dziecka Ricka, R.J.

Nic dziwnego, że na początku tego tygodnia ogłoszono, że AMC przedłużyło na sezon 10. Oczekuje się, że w sezonie 10 będzie on kontynuował konflikt z Szeptami, gangiem morderczych ludzi udających zombie. Historia z udziałem Whisperers zaczął rozwijać się w ostatnich odcinkach sezonu 9, i może być kontynuowana przez jakiś czas.

THR donosi, że Danai Gurira podpisał umowę na powrót do The Walking Dead sezonu 10, ale tylko dla "garstki odcinków". Sezon 10 będzie podobno ostatnią Gurira, ale postać może jeszcze wrócić w świecie The Walking Dead Dead. Według THR, wydaje się, że Michonne pojawi się ponownie w trzech filmów Walking Dead TV. Możliwe, że odejście Guriry jest związane ze statusem aktorki jako wschodzącej gwiazdy w Hollywood, z rolą w przebojowych filmach typu Black Panther i Avengers: Wojna w nieskończoność.

The Walking Dead

„The Walking Dead” to serial Franka Darabonta, reżysera filmów „Skazani na Shawshank” i „Zielona mila”, oraz Gale Anne Hurd, producentki „Terminatora”...

Zobacz więcej

Gurira stał się najnowszym głównym członkiem obsady, który opuścił serial. Carl (Chandler Riggs), który występował w serialu od początku serii, został zamordowany w 8 sezonie. Choć utrata Carla przyszedł jako ogromny szok, to ledwo można porównać z wiadomością, że lider serii, Andrew Lincoln, będzie opuszczenie The Walking Dead w sezonie 9, a następnie Lauren Cohan. Ich bohaterowie zostali spisani z programu po zaledwie pięciu odcinkach. Po tym, jak okazało się, że Rick przeżył wydarzenia z ostatniego odcinka, ogłoszono, że Rick wróci w formie trzech filmów telewizyjnych. Teraz wydaje się prawdopodobne, że w filmach pojawi się ponownie spotkanie Ricka i Michonne'a. Możliwe jest również, że filmy będą pokazywać dwa wspólnie wychodzące ze wszechświata The Walking Dead.

Laurie Holden, IronE Singleton, Steven Yeun, Jeryl Prescott

Niezależnie od tego, co dzieje się z filmami, wyjście Guriry niewątpliwie będzie miało ogromny wpływ na dalszy przebieg serialu, zwłaszcza, że oczekuje się, że w końcowej połowie sezonu 9 będzie się koncentrować na Michonne, teraz, kiedy to objęła ona nową "pozycję władzy".