Thor: Ragnarok (2017)

Thor: Ragnarok 2018-11-30 17:12:10

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Thor: Ragnarok" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 10 min.

Data premiery

  • 2017-11-03

Data premiery DVD

  • 2017-11-03

Box office

  • $314,971,245

Studio

  • Walt Disney Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Thor jest więziony po drugiej stronie wszechświata i znajduje się w wyścigu z czasem, aby wrócić do Asgard, aby zatrzymać Ragnarok, zniszczenie jego ojczystego świata i koniec cywilizacji Asgardian, w rękach wszechmocnego nowego zagrożenia, bezwzględny Hela.

Recenzja

Chris Hemsworth wygląda na to, że miał podmuch czyniąc "Eagle Vs Shark" reżyser Taika Waititi kolorową, mowy w policzku, superbohaterską sagę "Thor: Ragnarok", trzecią i najlepszą - wejście do Marvel Cinematic Universe o Asgardian God of Thunder. "Thor: Ragnarok" ma więcej wspólnego z eposem reżysera Kennetha Branagha "Thor" (2011) niż z sequelem Alana Taylora "Thor: The Dark World". W przeciwieństwie do pierwszego i trzeciego filmu", "Thor: The Dark World" (2013) utrzymał poważny i prosty ton. Zasadniczo, drugi "Thor" pobudził komedię, zabił matkę Thora Friggę i zreformował Thora, który zachowywał się jak cios. Porównywalnie, Waititi i jego trzech scenarzystów, Eric Pearson z "Marvel One-Shot: Agent Carter," Craig Kyle z "Planet Hulk" i Christopher L. Yost z "Max Steel", nie tylko ośmieszać Thor, ale także wyzwanie dla Syna Odina, jak nigdy nie został przetestowany. Zazwyczaj sagi superbohaterów kwalifikują się jako przewidywalne, ponieważ wiesz, że bohater zlikwiduje wszystkich przeciwników i przywróci porządek w kosmosie przed końcem kredytów. Choć oryginalny "Thor" rzadko był zaskakujący, nasz bohater poniósł konsekwencje swojej beznadziejnej arogancji. Odin pozbawił syna swojego nadprzyrodzonego młotka Mjölnira i wypędził go na Ziemię bez mocy. Dobre filmy prowadzą swoich bohaterów przez rękawicę, a "Thor: Ragnarok" przeciwstawia Boga Grzmotu praktycznie niezwyciężonemu przeciwnikowi - dotychczas nieznanej, starszej siostrze Heli. Podczas gdy ona jest więcej niż wystarczająco dużo, aby utrzymać go zajęty, Waititi i jego pisarze dodali Incredible Hulk. Przeciwnicy ci trzymają Thora za ośmiopiłką przez trzy czwarte jej szybko rozwijającej się 130 minut. Thor splata się z wrogami po raz pierwszy, którzy potrafią wytrzymać najgorsze, jakie może zjeść. Hela jest jednym z bardziej pamiętnych przeciwników, a dwukrotna zdobywczyni Oscara w kategorii Najlepsza aktorka Cate Blanchett ma dzień pola jako Hela. Pokryta czarnym, dominującym czarnym strojem Goth-looking gal przypomina "Maleficent" Angeliny Jolie i "Maleficent", a także....

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film thor: ragnarok online. Reżyserem filmu jest Taika Waititi. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Fantasy. Cały film trwa około 2 godz. 10 min. Premiera miała miejsce w piątek 03 listopad 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Thor: Ragnarok" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Thor: Ragnarok" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.