Tornado i zaklinacz koni (2009)

Tornado i zaklinacz koni 2019-07-21 22:00:50

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Tornado i zaklinacz koni" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Tornado and the Kalahari Horse Whisperer

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 2009-01-01

Kategoria wiekowa

  • Not Rated

Zobacz również

Zarys fabuły

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami opowiadający historię niestabilnego psychicznie Pierre'a (Quentin Krog) i jego przyjaźni z rumakiem Tornadem, który jak chłopak jest również doświadczony przez życie. Pierre postanawia udać się do kotliny Kalahari, gdzie mieszka zaklinacz koni Barrie Burger (Danny Keogh). Robi to po to, aby uchronić swojego nowego towarzysza przed przyszłością i przywrócić w nim pogodę ducha.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film tornado i zaklinacz koni online. Reżyserem filmu jest Regardt van den Bergh. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w czwartek 01 styczeń 2009. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Tornado i zaklinacz koni" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Tornado i zaklinacz koni" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.