Toy Story 4 Zwiastun Online oraz Plakat

Toy Story 4 Zwiastun Online oraz Plakat

W nowym teaserze i plakacie Bo Peep powraca w Toy Story 4 z nowym wyglądem i podejściem. Toy Story 4 to długo oczekiwany sequel w popularnej serii, która rozpoczęła się w 1995 roku. Pierwszy film wprowadził do świata Andy'ego, małego chłopca z dużą ilością zabawek, które ożywają, gdy ludzie nie są w pobliżu. Film, który śledził przygody zabawek, był ogromnym sukcesem dla Pixara i Disneya.

Teraz, dwa kolejne sequele i 24 lata później, Disney wyda tego lata Toy Story 4. Nowy film będzie kontynuować tam, gdzie Toy Story opuścił już jako dorosły Andy daje Woody (Tom Hanks), Buzz (Tim Allen) i jego inne zabawki do małej dziewczynki Bonnie nazwie. Według nowych szczegółów fabuły, wszystko idzie szybciej po tym jak spork zwany Forky (Tony Hale) zostaje wrzucony wraz z innymi zabawkami. Nowe zabawki decydują się iść na przygodę do świata zewnętrznego, który zabiera je do karnawału, gdzie spotykają inne zabawki.

Cokolwiek się stanie po tym, nie są zobowiązane do niektórych momentach, że holownik na struny serca, jak w poprzednich filmach, zwłaszcza z Hanks niedawno przyznając się do jego ostatnich linii jako Woody w filmie uczynił go emocjonalne.

Toy Story 4

Kowboj Chudy wraz z przyjaciółmi wyruszają na poszukiwania pastereczki Bo Peep.

Zobacz więcej

Kolejną zabawką w Toy Story 4 jest Bo Peep (Annie Potts). Ale Bo poszła na własne przygody i najwyraźniej widziała pewne rzeczy, bo wraca do franczyzy z nowym wyglądem i nową postawą. Chociaż wyciekło zdjęcie z filmu wcześniej wypłynął z Bo Peep w Toy Story 4, Disney wydał plakat i teaser oficjalnie pokazując nowy wygląd postaci.