Transakcja (1999)

Transakcja 2019-01-12 21:21:09

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Transakcja" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Big Kahuna

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 30 min.

Data premiery

  • 2000-05-19

Data premiery DVD

  • 2000-05-19

Studio

  • Lions Gate Films

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Phil i Larry dwaj handlowcy mają nadzieje trafić na niepowtarzalną transakcję w czasie pewnej konferencji, towarzyszy im młody handlowiec Bob, który dopiera stawia swoje pierwsze kroki w biznesie. Każdy znich jest inną osobą. Larry - otwarty, cyniczny, wygadany, Phil - spokojny, zrównoważony i Bob - młody nie doświadczony życiem, z surowymi zasadami. W czasie tego spotkania wymieniają się opiniami na temat kobiet, życie, pracy, śmierci, Boga.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film transakcja online. Reżyserem filmu jest John Swanbeck. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 30 min. Premiera miała miejsce w piątek 19 maj 2000. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Transakcja" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Transakcja" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.