Transformers: Ostatni Rycerz (2017)

Transformers: Ostatni Rycerz 2018-11-30 21:04:29

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Transformers: Ostatni Rycerz" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Transformers: The Last Knight

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 34 min.

Data premiery

  • 2017-06-21

Data premiery DVD

  • 2017-06-21

Box office

  • $130,104,634

Studio

  • Paramount Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

"Transformers: Ostatni Rycerz" rozbija rdzeń mitu o tej popularnej serii, redefiniując zarazem pojęcie bohatera. Ludzie i Transformery toczą ze sobą wojnę, Optiums Prime odszedł. Klucz do ocalenia naszej przyszłości jest zakopany w sekretach przeszłości, w zapomnianej historii obecności Transformerów na Ziemi. Uratowanie ludzkości leży w rękach nieoczywistych sprzymierzeńców: Cade'a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee oraz brytyjskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i oksfordzkiej profesorki (Laura Haddock).

Optimus Prime znajduje swoją martwą rodzimą planetę, Cybertron, w którym przychodzi, aby znaleźć, że był odpowiedzialny za jej zniszczenie. Znajduje sposób, aby przywrócić Cybertron do życia, ale aby to zrobić, Optimus musi znaleźć artefakt, który jest na Ziemi.

Recenzja

Ten film to reżyseria mistrzowska z Michael Bay. Jest pełna treści i niesamowitej techniczności. Efekty wizualne są boskie jak wszystko, co Andriej Tarkowski kiedykolwiek zrobił. Kinematografia jest łatwo 10/10. Ten Michael Bay Guy jest legendą. Anthony Hopkins daje najlepsze wyniki swojej kariery. Mark Wahlberg jest najlepszym w historii. Cieszę się, że dodali nowe małe dzieci Nickelodeon TV, ponieważ były one naprawdę ważne, zabawne i dodały tak wiele do historii! Wszyscy oni również są wspaniałymi aktorami. To fajne, co zrobili z mitologią, to z pewnością arcydzieło i najlepszy film, jaki kiedykolwiek widziałem! Ten film zostanie zapamiętany jako najważniejszy artefakt dla ludzkości! To historia w tworzeniu na nas! Nurkuje głęboko w psychologię tego, dlaczego i co sprawia, że technologia jest lepsza i dlaczego powinniśmy się martwić o roboty z kosmosu! 10/10, ŚWIETNY FILM. KAMIEŃ MILOWY W TWORZENIU FILMÓW, FORCE DE TOUR, ARCYDZIEŁO, EKSTRAWAGANCKA ZABAWA, NAJLEPSZY FILM WSZECH CZASÓW!

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film transformers: ostatni rycerz online. Reżyserem filmu jest Michael Bay. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Akcja. Cały film trwa około 2 godz. 34 min. Premiera miała miejsce w środa 21 czerwiec 2017. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Transformers: Ostatni Rycerz" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Transformers: Ostatni Rycerz" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.