Twins of Evil (1971)

Twins of Evil 2019-03-15 23:57:16

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Twins of Evil" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 27 min.

Data premiery

  • 1972-06-01

Data premiery DVD

  • 1972-06-01

Studio

  • Universal

Kategoria wiekowa

  • R

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Wiek XIX. Dwie nastoletnie bliźniaczki, zostają osierocone. Muszą zamieszkać ze swoim demonicznym wujkiem - Gustavem Weilem, który jest przywódcą tajnego bractwa, sekty, która zajmuje się niszczeniem wampiryzmu. Niestety ich działania są źle zorganizowanie i kończą się często paleniem na stosie niewinnych ludzi, i generalnie raczej jeszcze bardziej wprowadzają strach w całej okolicy.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film twins of evil online. Reżyserem filmu jest John Hough. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 27 min. Premiera miała miejsce w czwartek 01 czerwiec 1972. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Twins of Evil" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Twins of Evil" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.