Ultrakrótkie (1989)

Ultrakrótkie 2019-03-15 23:53:42

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Ultrakrótkie" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • UHF

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 37 min.

Data premiery

  • 1989-07-21

Data premiery DVD

  • 1989-07-21

Studio

  • Orion Pictures Corporation

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zarys fabuły

George Newman praktycznie z każdej pracy wylatywał po kilku dniach. Pewnego dnia jednak, jego wujek, grając w pokera, wygrywa upadającą stacje telewizyjną. Zatrudnia George'a, a ten robi z niej ulubioną stację całego miasteczka, doprowadzając konkurencję do rostroju nerwowego. Najwiekszy konkurent wykorzystuje długi wujka, by przejąć stację. George wraz z ekipą postanawia uratować ją za wszelką cenę ...

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film ultrakrótkie online. Reżyserem filmu jest Jay Levey. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Komedia. Cały film trwa około 1 godz. 37 min. Premiera miała miejsce w piątek 21 lipiec 1989. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Ultrakrótkie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Ultrakrótkie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.