Underdog (2019)

Underdog 2018-12-29 10:01:37

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Underdog" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Data premiery

  • 2019-01-11

Zobacz również

Zarys fabuły

Borys "Kosa" Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film underdog online. Reżyserem filmu jest Maciej Kawulski. Premiera miała miejsce w piątek 11 styczeń 2019. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Underdog" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Underdog" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.