Uniwersytet śmierci (2012)

Uniwersytet śmierci 2018-11-30 16:30:04

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Uniwersytet śmierci" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Murder University

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 36 min.

Data premiery

  • 2012-08-01

Data premiery DVD

  • 2012-08-01

Studio

  • MVD Entertainment Group

Strona internetowa

Zobacz również

Zarys fabuły

Pewnym amerykańskim college’em w Nowej Anglii wstrząsa seria brutalnych morderstw. Nieśmiały pierwszoklasista Josh Greene jest jedynym ocalałym z krwawych zdarzeń, łudząco przypominających morderstwa sprzed dwudziestu lat. W wytropieniu sprawcy zabójstw chłopakowi pomaga detektyw Forrester, którego córka cudem uszła z życiem z poprzedniej masakry.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film uniwersytet śmierci online. Reżyserem filmu jest Richard Griffin. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 36 min. Premiera miała miejsce w środa 01 sierpień 2012. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Uniwersytet śmierci" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Uniwersytet śmierci" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.