Upiorne opowieści po zmroku (2019)

Upiorne opowieści po zmroku 2019-07-03 21:18:07

Źródło: filmweb.pl

Film "Upiorne opowieści po zmroku" uzyskał ocenę 0, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Scary Stories to Tell in the Dark

Gatunek

Obsada

Zarys fabuły

Jest rok 1968 w Ameryce. Zmiany wieją na wietrze.... ale pozornie daleko od niepokojów w miastach jest małe miasteczko w Dolinie Młyńskiej, gdzie od pokoleń cień rodziny Bellows jest duży. To właśnie w ich posiadłości na obrzeżach miasta Sarah, młoda dziewczyna o okropnych sekretach, zamieniła swoje torturowane życie w serię przerażających historii, napisanych w książce, która wykracza poza historie z czasów, które stały się zbyt realne dla grupy nastolatków, którzy odkrywają przerażający tome Sary.

Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film upiorne opowieści po zmroku online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Upiorne opowieści po zmroku" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Upiorne opowieści po zmroku" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.