Utopia (1997)

Utopia 2019-03-16 01:10:41

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Utopia" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray Advertisement

Tytuł oryginalny

  • Below Utopia

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 28 min.

Data premiery

  • 1997-09-26

Data premiery DVD

  • 1997-09-26

Studio

  • LionsGate Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Daniel postanawia spędzić wakacje w swoim rodzinnym domu. Udaje się tam wraz ze swoją dziewczyną, Susanne. Jego pozornie idealne życie diametralnie zmienia się w momencie, gdy dowiaduje się o tragicznej śmierci brata. Nie wie jeszcze, że jest kolejnym celem bezwzględnego mordercy...

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film utopia online. Reżyserem filmu jest Kurt Voss. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 28 min. Premiera miała miejsce w piątek 26 wrzesień 1997. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Utopia" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Utopia" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.