Vice (2018)

Vice 2018-12-12 10:01:35

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Vice" uzyskał ocenę 7.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Obsada

Czas trwania

  • 2 godz. 12 min.

Data premiery

  • 2018-12-25

Data premiery DVD

  • 2018-12-25

Studio

  • Annapurna Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

VICE bada epicką opowieść o tym, jak biurokratyczny Waszyngton w spokoju stał się najpotężniejszym człowiekiem na świecie jako wiceprezydent George'a W. Busha, zmieniając kraj i świat w sposób, jaki czujemy do dziś.

Christian Bale to znowu coś innego. Głęboko introspekcyjny, często nieznany kameleon aktora, tworzy przerażająco dokładny portret kanciastego, bezdusznego zwierzęcia. To on jest powodem, aby zobaczyć, co w końcu jest martwą, dziką tragedią błędów.

Jest to bardzo prawdopodobne, że prawie sporne. Ale przez dwie godziny, jak w najlepszych przerażających filmach, oglądamy tę okropne zwierze na korytarzach, rujnując tak wiele istnień. Boimy się go i chcemy, żeby miał swojego towarzysza.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film vice online. Reżyserem filmu jest Adam McKay. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Biograficzny. Cały film trwa około 2 godz. 12 min. Premiera miała miejsce w wtorek 25 grudzień 2018. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Vice" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Vice" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.