Victor Frankenstein (2015)

Victor Frankenstein 2018-11-30 18:05:17

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Victor Frankenstein" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 50 min.

Data premiery

  • 2015-11-25

Data premiery DVD

  • 2015-11-25

Studio

  • Eclectic Pictures

Kategoria wiekowa

  • PG-13

Zobacz również

Zarys fabuły

Radykalny naukowiec Victor Frankenstein (James McAvoy) i jego zaufany asystent Igor (Daniel Radcliffe) dzielą szlachetną wizję pomocy ludzkości prowadząc przełomowe badania nad nieśmiertelnością. Lecz gdy Victor posuwa się coraz dalej w swoich kontrowersyjnych eksperymentach, jego obsesja ma przerażające konsekwencje. Tylko Igor może zawrócić swego przyjaciela ze skraju szaleństwa... i powstrzymać go przed stworzeniem potwora!

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film victor frankenstein online. Reżyserem filmu jest Paul McGuigan. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Dramat. Cały film trwa około 1 godz. 50 min. Premiera miała miejsce w środa 25 listopad 2015. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Victor Frankenstein" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Victor Frankenstein" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.