W labiryncie (1988)

W labiryncie 2019-03-16 09:40:39

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Serial "W labiryncie" uzyskał ocenę 6.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Zwiastun

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten serial na DVD lub Blu-Ray

Gatunek

Obsada

Czas trwania

  • 30 min.

Data premiery

  • 1988-12-30

Zobacz również

Zarys fabuły

Codzienne kłopoty, rzadkie radości, czarne i białe charaktery, lawiranci, krętacze i ludzie porządni aż do przesady. Namiastka polskiego luksusu. Środowisko naukowców, biznesmenów na polską miarę. Modne ciuchy. Pomysł zrealizowania serialu-rzeki powstał w lutym 1988 roku. Jego emisję rozpoczęto na początku 1989 r. Jest to pierwsza polska telenowela, która robiona była "z marszu", co tydzień powstawał jeden 30-minutowy odcinek. Po trzech latach, w czerwcu 1991 r., zakończono emisję serialu. Był on chwalony, krytykowany i jednocześnie oglądany. W pewnym okresie - wg ankietowych obliczeń - frekwencja osiągnęła 16 milionów widzów. (za www.filmpolski.pl)

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały serial w labiryncie online. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten serial do gatunku Obyczajowy. Cały serial trwa około 30 min. Premiera miała miejsce w piątek 30 grudzień 1988. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "W labiryncie" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "W labiryncie" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.